Volkswagen Jetta Oto İnceleme | Ankara Oto Kiralama

Volkswagen 2015 yılında yaşanan talihsiz olaydan sonra yeni Jetta’yla Türkiye otomobil kullanıcısına Volswagen farkını göstererek cazip fiyatlarlarla teknolojiyi konforu güvenliği bir arada sunuyor.Alman şirket 3 farklı tasarım ve motor seçeneğiyle kendini yenileyen Jetta’a duyduğu güvenle rakiplerine de gözdağı verdi. Ankara oto kiralama olarak bugünkü yazımızda Volkswagen Jetta’yı her yönden incelemeye aldık.
Ankara Oto Kiralama ‘dan Volkswagen Jetta İncelemesi
Makyajlı yeni kasa Trendline,Comfortline ve Highline versiyonlarıyla 1.2 TSI 105 beygir ve 1.4 TSI 125/150 beygir motor seçenekleriyle az yakıt keyfini bir araya getiriyor .7 ileri DSG otomatik şanzıman geçişleri hissettirmeden yolculuk yapmanıza yardımcı olduğu kadar aracın yol tutuşunu güçlendiriyor.
1979 yılından itibaren üretilen Volkswagen Jetta konforu her Volkswagen’de olduğu gibi yeni Jetta modelinde de üst seviyede tutulmuş.Benzinli araç seçeneklerinde kesinlikle Jetta göz ardı edilmemeli.
Ankara araç kiralama Volkswagen Jetta’yı özellikle uzun yolculuklar için öneriyor. Çünkü her detayın düşünüldüğü Jetta geniş iç hacmi,aydınlatma sistemi ve müzik sistemiyle yolculuk keyfine rahatlığı da ekleyerek uzun yolculukları yorulmadan yapmanızı sağlamayı hedefliyor.
Çokta hafif olmamasına rağmen hızlanma performansı yüksek olan Jetta ses yalıtımıyla dışarıdan gelecek sesleri en az seviyede tutmayı başarmış yüksek kalite malzeme kullanarak hiçbir masraftan kaçınmamış. Ankara oto kiralama olarak şu kadarını söylüyoruz ki; arabaya bindiğinizde dış dünyayla olan bağlantınızın kopacağı kesin.
Volkswagen sürmenin verdiği güven hava yastıkları, abs,lastik basınç ikazı,kalkış desteği v.b donanımlarla tamamlanmış yeni panelleriyle geniş görüş açısıyla riski minimum seviyede tutmuş.
Dünyanın en çok satan firması an Volkwagen diğer modellerini de yenileyerek 2017 yılına hazırlanıyor. Dünya’da ve Türkiye’de geniş bir satış bayisi ve yetkili servisi bulunan Volkswagen her şartta müşterisine gerekli hizmet için her şeyi düşünmüş. Ankara araç kiralamanın bir sonraki inceleme yazısında görüşmek üzere…

Yorum Yapın