Tüm Markaların 2017 Model En Uygun Arabaları

Kullanıcıların araç tercihini en fazla etkileyen unsurlar arasında uygun fiyatlı olması yer almaktadır. Bu nedenle birbirinden önemli firmalar uygun fiyatlı araç modeli üretmeye çalışmaktadır. Bu noktada 2017 model en uygun arabalar konusu gündeme gelmektedir. Hemen her dönemde araba haberleri arasında yer alan fiyat konusunda firmalar yeni modellerinin fiyatlarını belirlemişlerdir.

İşte Firmaların 2017 Model En Uygun Arabaları

Araç piyasasından daha fazla pay almak isteyen firmalar öncelikle fiyat politikasına dikkat etmektedir. Son dönemde markaların en uygun otomobilleri listesi yayınlanmıştır. Buna göre DACIA tarafından üretilen Manuel Logan Ambiance modeli 48.750 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. FIAT tarafından üretilen Manuel Panda Pop S1 modeli 50.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Araba haberleri arasında yer alan listede Ford Manuel Fiesta 1.2L modeli 55.650 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. HONDA tarafından üretilen manuel Jazz 1.3L modeli 62.400 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Hyundai Manuel i10 modeli 46.200 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulmaktadır.

Ülkemize satışa sunulan 2017 model en uygun arabalar arasında NISSAN Manuel Micra 1.2 modeli 51.000 TL’lik satış fiyatıyla yer almaktadır. Opel tarafından üretilen Manuel Corsa 1.2 modeli 53.900 TL satış fiyatıyla beğeni toplamaktadır. Markaların en uygun otomobilleri listesinde Peugeot tarafından üretilen Manuel 208 Access 1.2 modeli 54.900 TL fiyatıyla yer almaktadır. Renault tarafından üretilen Manuel Clio Joy 1.2 modeli 53.650 TL’ye satılmaktadır. Tüm modellerin otomatik vites modelleri yaklaşık 7-8 bin TL daha pahalıdır.

Kampanyaları Araba Haberleri ile Değerlendirin

Araç piyasasında özellikle de araba haberleri sektöründe yer alan sitelerde, firmalar tarafından sıklıkla önemli kampanyalar duyurulmaktadır. 2017 model en uygun arabalar listesinde yer alan modelleri inceleyerek bunların güncel kampanyalarını takip edebilirsiniz. Bu sayede son derece cazip fiyat aralıklarıyla araç sahibi olma şansı yakalarsınız.

Araba haberleri konusunu sürekli olarak takip etmelisiniz. Markaların en uygun otomobilleri listesinde yer alan modelleri sıfır faizli kredi ya da taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Bu şekilde sıfır kilometrede araç alarak riske girmemiş ve sürüş keyfini zirvede yaşamış olursunuz.

Yorum Yapın