Rezervasyon İle Ankara Oto Kiralama

Rezervasyon fırsatları çoğu sektörde olduğu gibi rent a car sektöründe de mevcut. Web sayfamız üzerinden beğendiğiniz aracı ileri bir tarih için rezerve edebilir ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiz. Peki, Ankara Oto Kiralama ‘da rezervasyon nasıl yapılır?

Hızlı fiyat sorma ve rezervasyon için sitemizde yer alan araçlarımızı incelerek, bize ulaşmanız yeterlidir. Oto kiralama Ankara ili ve çevresinde hizmet veren rent a car şirketimizin telefon numarası ile bağlantı kurarak kolay rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ankara Oto Kiralama Rezervasyon İçin Ödeme

Ucuz araç kiralama garantisi ve araba rezervasyon için belli bir meblağda ön ödeme talep edilmektedir. Toplam oto kiralama ücretiniz ne kadar yapıyorsa onun yüzdesi üzerinden belirlenen ön ödeme rezervasyon sırasında tarafınızdan istenmektedir. Geri kalan bakiye ise araç tesliminde ödenir. Ayrıca rezervasyon sırasında talep ettiğiniz ekipman varsa sizin için ayrılır. Örneğin; bebek koltuğu, kar zinciri, navigasyon cihazı gibi ekipmanları rezervasyon işlemi yapılırken bildirebilirsiniz. Bu ihtiyaç önceden belirtilmesi sizin için ayrılması anlamına gelmektedir. Eğer oto kiralama rezervasyonu sırasında bu ekipmanları talep etmemenize rağmen araba tesliminde isterseniz, ilgili ekipman müsaitse size sağlanabilir.

ucuz_arac_kiralama

Yukarıda belirtilen araç gereçler dışında ek sigorta, ek sürücü gibi talepleriniz varsa, bu isteklerinize dilerseniz rezervasyon sırasında, dilerseniz de araç teslim anında da karar verebilirsiniz.

Ankara Araç Kiralama Rezervasyon Değişikliği

Oto kiralama hizmetinden yararlanmak için ileri tarihli yaptırdığınız rezervasyonlarda değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Araç kiralama Ankara şubemizin irtibat numarasından bizlere ulaşarak, ucuz araç kiralama ile ilgili rezervasyon değişiklik taleplerinizi iletebilirsiniz. Alternatif olarak firmamız temsilcilerine mail ya da faks yolu ile ulaşabilirsiniz. Unutmayınız ki değişiklik yapacağınız tarih firmamız için uygunsa, yani talep ettiğiniz araç ilgili tarihte müsaitse rezervasyon talebiniz onaylanır. Dolayısıyla değişiklik talebiniz firmamız tarafından onaylandıktan sonra geçerlilik kazanır.

arac_kiralama_ankara

Rezervasyon işlemi sonrasında yapılan değişiklik taleplerinde araç alış tarihine ne kadar süre kaldığı da önemli bir konudur. Araç teslim süresinde az bir saat kala yapılacak olan değişiklerde fiyat farkı çıkabilir. Ankara oto kiralama rezervasyon değişikliklerinde bizzat ofis numaramızdan bizlere ulaşarak, detaylı bilgi almanızı öneririz. Her türlü filo kiralama hizmetlerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız…

Yorum Yapın