Oto Kiralama Ankara Şubesi İçin Kiralama Süresi

Arabası olmayan bireylerin ya da araç satın almak yerine Ankara filo kiralama hizmetini tercih eden şirketlerin taleplerine yanıt verebilmek için sitemiz üzerinden bilgi makaleleri yayınlamaktayız. Bu makalelerdeki genel amacımız hizmet verdiğimiz ürünler hakkında müşterilerimizin ve şirketlerin bilgilendirilmesidir. Birebir müşteri temsilcimize yönelttiğiniz soruları ele alarak, diğer kişi ya da kurumlarında bilgilenmesi amacıyla oluşturulmaktadır. Bugünkü ele alacağımız soru ise oto kiralama Ankara şubesi için kiralama süresi min. ve max ne kadardır?

Ankara filo kiralama hizmetinden yararlanacak olan bir firma ise firmanın isteği doğrultusunda yıllık, 2 yıllık ya da 3 yıllık gibi uzun dönem araç kiralama süresi belirlenmektedir. Firmaların diğer konularda en çok merak ettikleri sorulara, Ankara Filo Kiralama kategorisi altında yanıt verdik. Dilerseniz tüm sorularınız için web sitemizin ilgili kategorisini inceleyebilir ya da birebir müşteri temsilcimize danışabilirsiniz.

Ankara Oto Kiralama Süresi

Filo kiralama hizmetinde olduğu gibi bireylerden gelen günlük araç kiralama, haftalık araba kiralama veya aylık filo kiralama taleplerinde de sözleşme oluşturulmaktadır. Sözleşmede esas alınan oto kiralama Ankara şubesi için en az 24 saat süre ile araç kiralanabilmektedir. Bu sürenin ne kadar uzayacağı ise müşterinin talebine bağlıdır. Peki, 24 saatten daha kısa bir zamanda teslim edilen araçlar için oto kiralama fiyatları nedir?

Minimum 24 saat olan araç kiralama hizmetimizden daha kısa süre yararlanarak, aracı 24 saatten önce teslim etseniz dahi günlük araç kiralama bedeli alınacaktır. Bu konu sözleşmede yer almakta ve konu ile alakadar bilgilendirme müşterilere yapılmaktadır. İlgili sürenin sonunda araç teslim edilmemesi hakkında da sözleşmede yer alan madde şu şekildedir: oto kiralama Ankara şubesinin hazırlamış olduğu kontrata yazılan hizmetin süresi dolduğunda araç teslim edilmelidir. Herhangi bir sebeple, firmanın haberi olmaksızın araç teslimi yapılmaması bir suçtur. Ancak hizmetin devam etmesini istiyorsanız, bu konuda yetkili firmayı bilgilendirerek ve oto kiralama ücretini ödeyerek hizmetten yararlanmaya devam edebilirsiniz. Oto kiralama Ankara şubesinin sunmuş olduğu hizmet ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, web sitemizdeki bilgi makalelere göz atabilir ya da iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz…

Yorum Yapın