Neden Ankara Araç Kiralama Firması?

Araç kiralama sektöründe çok fazla sayıda firma ile karşılaşmaktayız. Bu firmaların yarısından fazlası kısa süreliğine faaliyet gösterip bir anda piyasadan yok oluyorlar. Söz konusu firmalar ortadan kaldırıldığına geriye toplam Ankara araç kiralama firmaları isimli pastanın %45 i kalıyor. Müşteri memnuniyet garantisi veremeyen ve her gün bir çok şikayetleri duyulan oto kiralama firmaları da elenince bu rakam %28 oranlarına kadar düşmektedir. Bizler Ankara araç kiralama firması olarak bu bahsettiğimiz %28 oranına sahip olan pasta diliminin içerisinde yer aldığımızı ve her sözümüzün arkasında olduğumuzu garanti ediyoruz.

Araç Kiralama Hizmeti İçin Müşteri Geri Dönüşlerimiz

Sektörümüzdeki en büyük başarı göstergesi müşterilerin geri dönüşleri ile ortaya çıkmaktadır. Kendi yaptığımız istatistiklerimizin sonucunda %64 oranındaki müşterilerimizin tekrar geri dönüş yaptığı verisine ulaştık. Ankara oto kiralama firmaları arasında bu gerçekten çok büyük bir rakamdır.

ankara_arac_kiralama_652632165

Geriye kalan %36 oranının ise genellikle tek seferlik, günlük araç kiralama hizmet talebinde olan müşterilerimizin olduğunu tespit ettik. Bizim için uzun dönem filo kiralayan kurum ya da kuruluşlarda, tek seferlik günlük araba kiralama hizmetinden yararlanan kişilerde aynı değerdedir. Zaten müşterilerimizde bu değerin farkında olduğu için bize geri dönüş yaparak, hizmetin devamlılığını sağlamaktadır.

Oto Kiralama Sektöründe Müşteri Memnuniyeti Garantimiz

Firmamız adına sizlere sunabileceğimiz en değerli hizmet müşteri memnuniyet garantimizdir. Aslında detaylıca ele alındığında altındaki birçok basamağı görebiliriz. Müşteri memnuniyet garantisi sunabilen bir rent a car firmanın bünyesindeki personellerine, edindiği tecrübelere ve uyguladığı yöntemlere güveniyor olması gerekir. Bizler tüm bu belirttiğimiz firma özelliklerimize güvenmek ile birlikte aynı zamanda yenilikçi yapımıza ve insan sağlığına gösterdiğimiz ehemmiyete de güveniyoruz. Bu güvencimizi de Ankara oto kiralama konusunda sizlere garanti ederek sunuyoruz.

rent_a_car

Ankara il seyahatlerinizde, Anadolu gezi planlarınızda ve aile ziyaretlerinizde bizi tercih ettiğinizde, siz de sektöre önemli katkı sağladığımızı ve gereken önemi verdiğimizi göreceksiniz. Tüm soru ve danışmak istediğiniz konularda çekinmeden irtibat numaramızı arayabilir ve her türlü desteği talep edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelenin fazlasını yaparak, Ankara araç kiralama konusunda tüm taleplerinizi en hızlı şekilde yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Faruk
    • admin

Yorum Yapın