Kiralık Araba İle Bu Sezon Tadını Çıkarabileceğiniz Yerler

Dört bir tarafı cennet olan güzel ülkemizde kiralık araba ile sonbaharın tadını çıkarabileceğiniz yerleri araştırdık. Sararan yapmakları ile eşsiz bir tabiata dönüşen alternatif adresleri aşağıda sıraladık. Ankara Araç Kiralama şirketinden yapacağınız kiralama işlemi sonrası sonbaharda gidilebilecek yerleri arıyorsanız, bu listeye göz atmanızı öneririz. Gerçekten hepsi birbirinden güzel manzaraya sahip olan bu adresler sonbaharın tadını çıkarmanıza yardımcı olabilir…

Kiralık Araba ile İlk Durağınız Ağva Olabilir

Bir yanında Göksu dereleri, diğer yanında Yeşilçay ile Ağva, yeşilin pek çok tonunu içinde barındıran biri. İstanbul’la iç içe olan Ağva’yı ayrı kılan ise doğallığından hala hiçbir şey kaybetmemiş olmasıdır. Kiralık araç ile şehir dışından gelenlerin konaklayabileceği tesisler mevcut. Restoranlar ise eşsiz tatları keşfetmek için oldukça ideal. Bu tabiat harikası yere gittiğinizde yürüyüş parkurlarında terkking yapmayı ve bölgeyi bisikletle keşfetmeyi ihmal etmeyin.

Ankara Araç Kiralama ‘nın Tavsiyesi: Abant

Ağva yeşillikleri içinde barındırırken, Abant ise doğanın tüm güzelliklerini içine almış bir adrestir. Özellikle şehir karmaşasından sıkılıp, Ankara Araç Kiralama ‘dan her zamanki arabasını isteyerek kaçmak isteyenler için muhteşem bir alternatif. İster aracınızı kalacağınız tesise bırakıp faytonla gezmeye başlayın, dilerseniz de eşsiz bir manzaraya sahip gölün etrafında yürüyüş yapın. Kitap okumayı sevenler için de göl kenarı tam sizlik! Kiralık araba ile şehir dışından gelenlerin konaklayabileceği yerler mevcut.

 

Eylül, Cunda’nın En Sakin Zamanı

Temmuz ve Ağustos aylarının yoğunluğunu, Eylül’de muhteşem bir dinginliğe bırakan Cunda Adası görülmesi gereken adreslerden biri. Burada talep durumuna göre günün belirli saatlerinde düzenlenen tekne turlarıyla bilinmeyen yolculuklara çıkabilirsiniz. Kiralık araba ile rotanızı Cunda’ya çevirirseniz ada çayı içmeden, bol bol adada fotoğraf çektirmeden, Aşıklar Tepesi’ne çıkmadan ve lokma tatlısı yemeden gelmeyin deriz.

Ankara Araç Kiralama ‘dan Öneri: Alaçatı

Yaz mevsiminin en popüler yerlerinden biri Alaçatı’dır. Bu güzel Ege kasabası Eylül’ün gelmesiyle birlikte sakin bir beldeye dönüşür. Cumbalı taş binaları, rüzgar gülleri, yel değirmenleri ve Arnavut kaldırımlı sokakları ile gelen misafirleri kendine aşık eder. Bu güzelliklerin tadını çıkarmak için sonbahar mevsiminden daha iyi bir zaman bulamazsınız. Şirin kasabanın tarihi kokusu hala talana uğramamış…

Eylül’de İnsanları Kendine Çekmeyi Başaran Kapadokya

Bu mevsimde insanları kendine çekmeyi başaran adreslerin biri de Kapadokya. Sebebi ise sonbahar mevsime özgü renkleri ve peri bacaları birleşerek harika manzaraların ortaya çıkmaasına neden oluyor. Başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz bu coğrafyayı, sabah saatlerinde balonlar bir tur atarak keşfedebilirsiniz. Kapadokya, hayattan alınabilecek en nadir zevklerden biridir. Ankara Araç Kiralama firmasından talep edeceğiniz kiralık araba hizmeti sonrası Kapadokya’ya ulaşmanız ortalama 3 saat. Bu nedenle hafta sonları güneşin batışını seyretmek, Kızıl Çukur’da yürüyüş yapmak ve tarihi taş evleri görmek için Kapadokya en ideal seçim!

Yorum Yapın