Jeep Renegade Oto İnceleme | Ankara Oto Kiralama

Her geçen gün daha etkileyici olan Renegade, popülerliği artarak crossover sınıfında yer aldı. Bu nedenle Ankara Oto Kiralama ‘nın bugünkü konuğu Jeep Renegade oldu. Özellikleriyle ve sabitleştirilmiş fiyat listesiyle dikkatleri çekmeyi başardı. Vergide sorun yaşamamak bu araç için vazgeçilmez oluyor. Çünkü fiyat bakımından da orta sınıf araçlarla yakınlık sağlıyor. Yılların tecrübesine ve lüks dokusuyla marka değerine sahiptir. Audi q3, Mercedes ve Bmw x1 gibi rakipleri bulunurken onlara da kafa tutuyor. Eksikleri olsa da yakında hepsini onaracaktır.

Ankara Oto Kiralama Jeep Tasarımını İnceledi

Ailenin en küçük üyesi olan Renegade, yılların verdiği jeep kimliğini koruyan tek araçtır. Özellikle tampon ve far bölgelerindeki ince detaylar, onun maceracı oluşunu gözler önüne seriyor. 7 farklı iç mekan dokusuna sahip olan Renegade, diğer araçlara oranla üstünlüğünü sağlıyor. Dış tasarımıyla iç tasarımı gayet hoş durumdadır. Muhteşem deri koltuklarıyla aracın lüks kalitede olduğunu fark ederiz. Kokpitte ve yan kapılarda da devam eden bu lükslük birçok alanda da kalitesi ortaya koyuyor.

Ankara Oto Kiralama ‘dan Motor İncelemesi

İç geniş hacme sahip olan Jeep Renegade, bu artışıyla da performansını olumlu yönde etkiliyor. Torpido kısmındaki şıklıkta bunlara ilave oluyor. Bu araçta 1.6 multijet dizel ünitesi bulunmaktadır. En çok dikkat çeken ise motorudur. Çünkü gürültülü ve çok sesli çalışmasından dolayı rahatsızlık veriyor. Onun dışında pek eksik bulunmazken, 6 ileri manuel şanzımanıyla birlikte sunuluyor. Bu motor 320 Nm tork gücüne sahiptir. 6. Viteste gaza basıldığında diyelim ki 100 km/s hızla giderken aracın güç üretimi anında başlıyor. Yani motorun başarısı da hacmine göre iyi sonuçlar çıkarıyor.

Ankara oto kiralama hakkında detaylı bilgi almak için arşivimizde bulunan diğer makalelere göz atabilir ya da arama çubuğundan direkt ilgilendiğiniz konuyu yazarak bulabilirsiniz… Siz değerli ziyaretçilerimize daima kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımız ara vermeden devam edecektir. Oto kiralama Ankara şubemizle bağlantı kurarak hizmet ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz…

Yorum Yapın