Ford Mustang Oto İnceleme

Bir Amerikan efsanesi olan Ford Mustang, Türkiye’de çok fazla istek görüyor.  Bu aracı gören ve binen kişinin daha sonraları hız tutkusunun çoğalacağını düşünüyorum. İşte Ankara araç kiralama sitesinin sizler için hazırladığı Ford Mustang oto inceleme yazısı…

Ford Mustang Özellikleri

Ford Mustang’ler de 2.3 ve 5.0 motor seçenekleri yer almaktadır. 2.3 olan motorun gücü 317 ve tork değeri ise 432’dir. Aracın en yüksek hızı saatte 258 kilometreye ulaşmaktadır. 2.3 motorlu Ford Mustang modelindeki bu araçların şehir içindeki yakıt tüketimleri ise 13.9 litreye ulaşabiliyor. Şehir dışına çıkıldığında ise, 100 kilometre de 6.9 litre yakıyor. Donanımlarına baktığımızda ise, her özelliğe sahip olduğunu fark edeceksiniz. Araçtaki dokunmatik ekranının 8 inçlik olmasıyla, muhteşem derecede ki ses sistemleriyle, deri döşemelerinin üstün düzeyde olmasıyla, ön panelinin harika gözükmesi, Direksiyonda kumandalı sistem bulunması ve elektronik ayarlanan klima gibi birçok özelliği bir arada barındırmaktadır.

Ford Mustang’ler yüksek frenleme gücüne sahipler. Araçta EBD, EBA, ABS birçok hava yastığı mevcuttur. Yakıt tüketimi fazla ancak, oldukça şık ve kullanışlı bir araçtır. Çok yakıyor diye der etmeyin çünkü bu kadar yakması normal.

Ankara araç kiralama sitesinin diğer oto inceleme makalelerini incelemek isterseniz tıklayınız…

Yorum Yapın