Filo Kiralama Ankara Şubemizin Güvenceleri

Ankara araç kiralama hizmetinden genel olarak şahıslar faydalanırken, şirketler ise filo kiralama talebinde bulunuyorlar. Bu nedenle şirketlere açıklayıcı bir metin oluşturabilmek adına filo kiralama Ankara şubemizin güvencelerine aşığa yer verdik. Bu makalenin genel ve bilgi amaçlı olduğunu baştan hatırlatalım. Ankara Araç Kiralama bu bilgileri zaman içinde değiştirme hakkını saklı tutar. Araç kiralama fiyatları kapsamında olmayan güvenceler ile ilgili detaylı bilgi almak için ofisimizi arayabilirsiniz. Ayrıca geçerli limitler ile ilgili sorularınıza danışman arkadaşlarımıza yöneltebilirsiniz.

Filo Kiralama Ankara Merkez Şubenin Güvenceleri

-Ferdi Kaza Sigortası: Bu sigorta çeşidi, araç içerisindeki kişiler ile sürücüyü sigorta limitleri kapsamında güvence altına almaktadır. Ferdi kaza sigortasının hesaplaması ise araçta bulunan koltuk sayısına göre yapılmaktadır.

-Hasar / Kaza Güvencesi: Arabanın hasarı ile ilgili verilen bir güvencedir. Hırsızlık ve kaza durumlarında arabada meydana gelecek maddi kayıp ve hasarları, genel sigorta koşulları dahilinde karşılamaktadır. Genel sigorta koşullarının neler olduğunu bilgi merkezimizde yer alan makalelerden öğrenebilirsiniz.

-Mini Hasar Sigortası: Filo Kiralama Ankara ofisi tarafından belirlenen meblağın altında kalan zararlarda müşteri beyanıyla onarım güvencesi sağlanmasına mini hasar güvencesi denilmektedir. Bu konu ile alakadar detaylı bilgi almak için Ankara Araç Kiralama ofisiyle irtibata geçiniz.

-İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi: Olası kazalarda 3. kişilere verilen zararları kapsayan güvence tipidir. İhtiyari mali mesuliyet güvencesi için talep edilen ücretleri, filo kiralama Ankara şirket danışmanından öğrenebilirsiniz.

 

Yukarıda açıklanan filo kiralama Ankara şubesi güvenceleri genel bilgi amaçlıdır. Herhangi bir kaza durumunda, arabanın yerini değiştirmeden yapılan kazanın şekline uygun tespit tutanağı tutulması zorunludur. Ayrıca aracın çalınması durumunda da en yakın jandarma karakoluna veya polis merkezine başvurularak hırsızlık, kaza ve alkol testi raporları alınması da zorunludur. Her iki durumda da 7/24 hizmet vermekte olan Ankara Araç Kiralama destek hattına bilgi verilmesi gereklidir. Aksi taktirde satın alınmış olan tüm güvenceler geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle meydana gelen her türlü hasar ve zarar, üçüncü kişilere verilen manevi ve maddi zararları da içermek üzere aracı kiralayan kişiden tahsil edilir. Ayrıca filo kiralama Ankara şubesinden aldığınız araçların arızalanması ve herhangi bir sebepten dolayı desteğe ihtiyaç duyulması halinde, Ankara Araç Kiralama destek hattını dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yukarıda yer alan güvencelerle ilgili detaylı bilgiyi, kiralama başlangıcında satış ofisinden alabilirsiniz…

Yorum Yapın