Esenboğa Araç Kiralama Fiyatları

Ankara denilince akla Esenboğa Havalimanı geliyor. Havalimanına iniş yapan yolculardan bir kısmı araç kiralama peşine düşerken, yazımızda Esenboğa araç kiralama fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Havalimanının dış hatlar terminalinde Payless, Eco Rent a Car, Div Rent a Car, Thrifty Rent a Car ve Garenta firmaları bulunurken, İç Hatlar Terminali’nde ise Sixt, Avis, Budget, Central, National, Europcar, Hertz, Payless, Rent Go, Garenta ve Almira Oto Kiralama bulunuyor. Bu rent a car firmalarının Ankara havalimanı araç kiralama için kişilerden talep ettikleri ücretleri aşağıdaki konu başlığından inceleyebilirsiniz…

Esenboğa Araç Kiralama Fiyatları

Genellikle yabancı yolculara hitap eden havalimanı araç kiralama fiyatları da değişkenlik göstermekte. Dış hatlar terminalinde bulunan Div Araç Kiralama – Cratos Oto Kiralama’da Fiat Linea dizel manuel araç günlük 75 TL’den kiralanırken, Ford Fiesta 80 TL’den, Ford Tourneo 80 TL’den, Renault Fluence 110 TL’den ve Audi A3 de günlük 125 TL’den müşterilere kiralanıyor. Benzer seçenekler Euronet Car Rental ve Garenta Araç Kiralama için de geçerli durumda.

İç Hatlar Terminali’nde ise Six Rent a Car bulunuyor ve burada Seat Leon, BMW 1 Serisi, Peugeot 208, Volkswagen Polo ve Renault Clio gibi pek çok seçenek mevcut. Bir diğer iç hatlar terminali araba kiralama şirketi ise Avis. Avis’te Türk Hava Yolları yolcuları yüzde 40’lık indirimden faydalanırken, Yapıkredi Kart sahiplerine de bazı özel fırsatlar sunuluyor. Burada Ankara havalimanı araç kiralama için en az 21 yaş, minimum 1 yıllık ehliyet ve 1 kredi kartı talep ediliyor.

Ankara Havalimanı Araç Kiralama

Esenboğa araç kiralama fiyatları farklılık gösterirken, Central Rent a Car da bir diğer seçenek. Central’da Audi A3 günlük 180 TL’ye kiralanırken, Fiat Linea günlük 103 TL’den kiralanıyor. Renault Fluence manuel 121 TL’den, Renault Fluence otomatik ise 139 TL’den günlük kiralanıyor. Renault Clio havalimanı araç kiralama fiyatları ise 112 TL olarak belirlenmiş durumda.

Europcar Oto Kiralama da iç hatlar terminalindeki bir diğer seçenekken, Rent Go’da Fiat Linea 79 TL’den, Fiat Fiorino 76 TL’den, Ford Fiesta 89 TL’den ve Fiat Egea da 99 TL’den günlük olarak kiralanıyor. Lüks sınıf olarak da Mercedes E180 gibi araçlar bulunuyor. Aynı şekilde Garenta Oto Kiralama, Almıra Oto Kiralama ve Payless da iç hatlar terminalinde Ankara havalimanı araç kiralama hizmeti için bulunan diğer seçeneklerden.

Yorum Yapın