Başkent Ankara’da Yıllık Araç Kiralama

Bireysel uzun dönem araç kiralama, son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bir metod. Her ne kadar çokca araç kiralama firması olsa ve bunlardan günlük/haftalık araçlar kiralayabilseniz de, uzun dönemli kullanımlar için yıllık kiralama daha kârlı oluyor. Peki. Ankara’da yıllık araç kiralama fiyatları ne durumda?

Ankara’da Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

Bu yazıda Ankara’daki araç kiralama ücretlerine ve rent a car firmalarına göz atacağız. Başkent Ankara, araç kiralama konusunda bolca seçenek sunarken, aynı zamanda karşımıza belli bir ortalamada uzun dönem araç kiralama fiyatları çıkıyor. Araç satın almak kolay bir iş değil ve karşınıza yüksek maliyetler çıkabiliyor. Fakat aynı zamanda uzun bir süre, hatta aylar boyunca araca ihtiyacınız var. Ne yapacaksınız? Bu durumda en iyi seçenek bireysel uzun dönem araç kiralama olacak. Elbette, fazla uzun süreli kullanımda (birkaç yıl gibi) araç satın almak daha kârlı bir seçenek olsa da, 6 ay – 2  sene gibi dönemler arasında bireysel uzun dönem araç kiralama daha mantıklı duruyor.

Bugün uzun süreli araç kiralama, genellikle şirketler tarafından tercih ediliyor. Özellikle bankalarda buna sık sık rastlayabilirsiniz. Elbette bu kadar yaygın olması da, avantajlarıyla alakalı bir durum. Öncelikle, uzun süreli kiralamalarda satın almanın gerektirdiği yükümlülükler üstünüze binmeyecek. Yani aracın plaka tesciliyle, zorunlu trafik sigortasıyla, vergisiyle, kaskosuyla, bakımı ve onarım masraflarıyla siz uğraşmayacaksınız. Tüm bunlar, yani emek, para ve zaman gerektiren tüm araç işlemleri kiraladığınız firmalar tarafından yapılıyor. Üstelik elinizdeki toplu nakit parayı da bir araca yatırmayarak, paranızı kısıtlı kullanmış oluyorsunuz. Peki, Ankara’da yıllık araç kiralama fiyatları ne durumda? Uzun dönem araç kiralama fiyatları nasıl?

Ankara’da Yıllık Araç Kiralama Fiyatları için TIKLAYINIZ!

Bir arabayı satın almak yerine kiralamanın daha farklı avantajları da var. Örneğin, bu durum kredi limitlerinizi etkilemiyor ve ödemelerinizi sabit kiralar şeklinde gerçekleştiriyorsunuz. Yenileme zamanında da hiçbir satış işlemiyle uğraşmadan, doğrudan aracınızı rent a car firmasına iade etmiş oluyorsunuz. Tabii bunları yaparken, kiralama şirketleri ödediğiniz ücrete göre size KM kotaları da koyabiliyorlar. Örneğin, X KM’ye kadar aylık ücret Y kadar, Z KM’ye kadar aylık ücret V kadar gibi. Peki, Ankara’da yıllık araç kiralama fiyatları ne kadardan başlıyor? Ankara yıllık araç kiralama fiyatları için tıklayınız. Tüm rent a car firmalarının yıllık modeller için ne kadar ücret talep ettiklerini öğrenin!

Yorum Yapın