Ankara Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

Öncelikle Başkent Ankara’da otomobil kiralama firmalarının ciddi çoğunluğu araçları yıllık toptan şekilde değil, aylık olarak kiraladığını belirtelim. Ankara yıllık araç kiralama hizmetini sözleşme karşılığı kiralayan rent a car’cılar olsa da, fiyat olarak çok fazla fark ettiğini söylemek doğru olmaz. Ekonomik sınıf, dizel araçlar Ankara’da hemen hemen birbirine yakın ücretlerle aylık olarak kiralanıyor. Yani uzun dönem araç kiralama fiyatları arasında ciddi farklar yok. Bakın Ankara yıllık araç kiralama fiyatları nasıl?

İşte Ankara Yıllık Araç Kiralama Fiyatları

Ankara Küçükesat’ta bulunan ve 0312 425 25 88 numarasından ulaşabileceğiniz Klas Rent a Car firmasının Ankara yıllık araç kiralama fiyatları ;

  • Ekonomik araçlarından 2013 model manuel vites, dizel Fiat Linea aracını aylık olarak 1500 TL + KDV karşılığında kiralıyor.
  • Aynı durum – fiyat Hyundai Era için de geçerli. Günlük fiyatlara bakıldığında, Fiat Linea’nın 80 TL’den kiralandığını ve aylık şekilde kiralandığında ortada 1000 TL kadar bir fark mevcut. Buna rağmen Klas Rent a Car araçlarının ücretlerine yıllık kiralamada ekstra bir indirim uygulamıyor, aylık olarak müşterilere sunuyor.
  • Klas Rent a Car’ın aylık 1500 TL + KDV ücreti LPG’li 2014 model Hyundai i20 modeli için de geçerli.

Keçiören’de bulunan ve Ankara yıllık araç kiralama hizmeti için (0312) 322 43 43 numarasından ulaşabileceğiniz Ankara Rent a Car;

  • Fiat Linea ve benzeri ekonomik sınıf dizel-manuel araçlarını aylık olarak 1600 TL + KDV ile müşterilere sunuyor. Tıpkı Klas gibi, Ankara Rent a Car da yıllık kiralamalarda ekstra bir indirim sağlamıyor ama günlük ve aylık kiralamaya göre arada yine ciddi fark bulunuyor.

Başkentte bir diğer alternatif, Ankara yıllık araç kiralama hizmetinde adı gibi olan İlk Alternatif Rent a Car oluyor. Bu rent a car firmasının uzun dönem araç kiralama fiyatları için istediği ücretler şöyle:

  • Keçiören’de bulunan ve 0312 358 00 90 ve 0530 592 07 06 numaralarından ulaşabileceğiniz İlk Alternatif Rent a Car, ekonomik olarak başarılı araçlar sunuyor. Şirket, 2014 model Fiat Linea manuel dizel ve 2016 model Peugeot 301 dizel manuel aracı aylık 1700 TL + KDV karşılığında kiralıyor. Bu aylık fiyatlar yıllık sözleşme karşılığında geçerliyken, araçlara senelik 40 bin KM sınırı konuluyor ve geri kalan bütün masraflar, aracın onarımları ve lastikleri İlk Alternatif Rent a Car tarafından yapılıyor. Yakın fiyatlarda firmadan Fiat Doblo ve Hyundai Accent Blue modellerini kiralamanız da mümkün.

Ankara Kolej’de bulunan ve Ankara yıllık araç kiralama fiyatları için 0 312 433 99 98 numarasından ulaşabileceğiniz Alper Oto Kiralama’da:

  • Fiat Linea ile Peugeout 301 seçenekleri mevcut. Araçlar dizel manuelken, 2015-2016 modeller ve aylık olarak 1700 TL + KDV karşılığında kiralanıyorlar. Yine ek masraf ve giderler, firmaya ait oluyor.
  • Jetoto’da ise 2014 model Dacia Duster ve Ford Focus gibi ekonomik sınıf araçlar aylık olarak 1600 TL + KDV karşılığında kiralanıyor.

Ankara Etlik’te bulunan ve 0 (312) 322 39 39 numarasından ulaşabileceğiniz Simge Rent a Car da bir diğer seçenek fakat fiyatlar diğerlerine nazaran daha pahalı.

  • Simge Rent a Car’da ekonomik olarak Fiat Albea, Fiat Punto ve Hyundai Accent Era modelleri bulunuyor. Burada aylık olarak Fiat Albea 1950 TL + KDV karşılığında kiralanırken, araç dizel-manuel özelliklerinde.
  • Fiat Punto ise 2250 TL + KDV’ye kiralanıyor ve yine dizel manuel.
  • Dizel manuel olan Hyundai Accent Era ise 2100 TL + KDV karşılığında aylık olarak kiralanıyor.

Ankara yıllık araç kiralama fiyatları düzenli aralıklarla değişeceği için bu yazımızda aynı periyotlarla editlenecektir. Uzun dönem araç kiralama fiyatlarını güncel olarak öğrenmek için Ankaraarackiralama6.com’u takipte kalın!

Yorum Yapın