Ankara Araç Kiralama Jaguar Oto İnceleme

F segmentinin 1968 yılından beri en özel modelleri arasında olan jaguar, yollardaki serisini devam ettirmek için makyaj operasyonuna girdi. 2009 yılından beri sade ve klasik görüntüsünden kurtulup, bmw 7, audi a8 ve Mercedes serileri gibi güçlü rakipleriyle yarışmayı devam ettirdi. Alman ekipleri kadar değer verilmese de kendi sınıfındaki birden çok araçlara göre iddialı tasarımına sahip olan Jaguar’ı siz değerli okuyucularımız için Ankara araç kiralama editörleri inceledi… İşte Ankara Oto Kiralama ‘nın her yönüyle incelediği Jaguar özellikleri…

Ankara Araç Kiralama ‘dan Tasarım ve Değişim İncelemesi

En dikkat çekici değişimlerinde 2015 yeni jaguar xj’nin üzerindeki değişik far yapısı oluyor. Boyutlarında da ufak tefek değişimler yapılmış. Mesela uzunluğu 3 mm ve yüksekliği de 4 mm arttırılmış. Farklı 8 dış renkleriyle müşterilere sunulan yeni jaguar xj 18 inç jantlara sahiptir. Bunun yanında 19 ve 20 inç jant seçenekleri üst donanımlarıyla birlikte standart olarak farklı modelleriyle sunulur.

Ankara Oto Kiralama olarak bu otomobilin öne çıkan özelliklerinden bahsedecek olursak; otomatik klimanın 4 bölgeli olması ve araç içindeki kişilerin ayrı ayrı kontrol sağlaması için sunulmuştur. Navigasyon sistemi ve mültimedya incontrol touch pro’nun alt yapısında bulunur. 8 inçlik dokunmatiğiyle ekran üzerinden kontrolü yapılır.  Jaguar xj’de 12.3 inçlik dijital gösterge paneline de sahiptir. Bu aracın ses sisteminde ise 380 watt ses gücüne sahip olunurken, sistemlerinde alt bileşenlerinde 14 hoparlör ve 8 inçlik subwoofer bulunmaktadır. Arka koltuklarda bunların dışında opsiyon olarak 10.2 inçlik lcd ekranlar bulunuyor.

ankara_arac_kiralama_jaguar

Ankara araç kiralama olarak şunu belirtmeliyiz ki; yüksek ayarlı süspansiyonlar, yaya algılama özelliği ve geliştirilmiş adaptif cruise control sürüş ve güvenlik sistemlerinde kolaylık sağlıyor. Bu aracın 0-100 km/s hızlanma süresini 4.9 saniyeden 4.6 saniyeye düşürülmüş.

Yorum Yapın