Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara oto kiralama firmaları, şahıslar haricinde genellikle seyahat acentelerine, konsolosluklara, devlet adamlarına, gurbetçi tatilcileri, yerli ve yabancı şirketlere hizmet vermektedir. Dolayısıyla makamın çok olmasından mıdır bilinmez, rent a car firmalarından genellikle lüks araç kiralama hizmeti talep edilmektedir. Bu noktada şirketler Ankara ucuz oto kiralama konusunda fiyat almak ve Ankara araç kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek için araştırmaya başlıyorlar…

Rent a car şirketleri elbette ki lüks arabaların yanı sıra Ford, Renault, Fiat, Hyundai gibi markaların modellerini de filosunda barındırıyor. Peki, Ankara kiralık araba fiyatları nasıl?

Ankara Ucuz Oto Kiralama

Rent a car Ankara ilinde son zamanların en popüler sektörleri arasında yer alıyor. Doğal olarak talebin fazla olması Ankara kiralık araba fiyatlarına da yansıyor. Minimum tutar şirketten şirkete pek değişiklik göstermiyor. Araç kiralama şirketleri geneli incelendiğinde ortalama fiyatın 100 Lira olduğu görülüyor. Ancak Ankara Araç Kiralama olarak biz, müşterilerimizin sadece bir kereliğine değil, devamlı bizimle çalışması için ücretlerimizi daima uygun tutmaktayız.  Firmamız, Ankara kiralık araba fiyatları konusunda müşterilerimizin talebi doğrultusunda en iyi indirimleri uygulayarak devamlılığına sağlamaya devam edecektir.

ankara_ucuz_oto_kiralama

Hizmet ağımız İç Anadolu Bölgesi olup, yurtdışı ve yurtiçi misafirlerimiz için transfer ve rent a car hizmetlerimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir. Ayrıca kamu kuruluşlarından, konsolosluklardan, yerli ve yabancı şirketlerden hizmet talep eden tüm müşterilerimiz için AŞTİ’den, tren garından ve havaalanından ulaşımlarını dilerlerse şoförlü oto kiralama ile gerçekleştirmekteyiz. Seçkin ve deneyimli kadromuzla rahat ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

 

Başlıca hedefimiz Ankara ucuz oto kiralama konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktır. Bu nedenle kiralama öncesi sezonluk kampanyalarımızı ve erken rezervasyon indirimlerinizi detaylı bir şekilde müşterilerimizi aktarmaktayız. Şoförsüz ya da şoförlü oto kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen bireyler veya kuruluşlar için de Ankara araç kiralama fiyatları segmentini çok uygun tutmaktayız. Hatta anlaşmamız doğrultusunda ofisinizin bulunduğu il ya da ilçeden araç teslimi ve geri bırakılması konularında ücret almamaktayız. Lüks araç kiralama, Ankara ucuz oto kiralama ve uzun dönem filo kiralama kategorilerinde müşterilerimize özel indirimler uygulayarak, bir kerelik değil devamlı birlikte çalışmayı amaçlıyoruz…

2 Yorumlar

  1. Sedat
    • admin

Yorum Yapın