Ankara Araç Kiralama Fiyatları Hakkında Araştırma

Ankara büyük bir şehir ve buraya başka illerden gelenler toplu taşımada zorluk çektiği için, sık sık kiralık araçlara yöneliyor. Aslında bu konuda bolca alternatif var ve Ankara araç kiralama konusunda size çokça seçenek sunuyor. Peki, Ankara araç kiralama fiyatları ne durumda?

Ankara Araç Kiralama Fiyatları

Ankara araç kiralama fiyat listesi gösteriyor ki, şehirde pek çok araç kiralama firması var ve araba seçenekleri de bir o kadar çok. Her sınıftan aracı kiralayabileceğiniz Ankara şehrinde, ticari araçlardan taksilere, Fiat Palio’dan üst düzey BMW modellerine kadar pek çok kiralık arabayı bulmak mümkün. Ankara araç kiralama konusunda bolca seçenek sunarken, fiyatlar ise firmalara göre değişkenlik gösteriyor.

Firmaların kimisi Euro ile çalışsa da, pek çok Ankara araç kiralama firması TL ile çalışmakta. Fiyatlara baktığımızda Peugeot 301 dizel araçlar günlük ortalama 70-100 TL arası kiralanmakta. Kiralık araçlarda sık kullanılan bir araba olan Hyundai Accent’in fiyatları ise dizel-benzin durumuna göre değişkenlik göstermekte. Günlük 69 TL’ye de dizel otomatik Hyundai Accent bulabileceğiniz gibi, kimi yerlerde fiyat 100 TL’ye kadar yükselmekte. Yine tercih edilen araçlardan birisi de Renault Symbol. Ankara araç kiralama fiyatları listesinde, Renault Symbol günlük ücretleri 55 ile 69 TL arasında değişmekte. Manuel vites, dizel Fiat Linea  Ankara araç kiralama fiyatları ise ortalama olarak 69 TL. Yine de 80 TL’ye kadar Linea araçların günlük kiralama fiyatının çıktığını söyleyebiliriz.

Dizel, manuel vites Volkswagen Polo araçların fiyatları ise ortalama 70-100 TL arasında değişiyor. Renault Clio fiyatları da Volkswagen Polo’yla benzerlik gösteriyor. Biraz daha üst sınıfa çıkıp Volkswagen Jetta ve Passat gibi araçlara baktığımızda ise Ankara araç kiralama fiyat listesi değişken durumda. Ankara araç kiralamada günlüğü 120 TL’den de Volkswagen Passat kiralayabileceğiniz gibi, fiyatın 200 TL’ye kadar çıktığı da görülüyor. Volkswagen Jetta fiyatları ise 100 TL – 170 TL arasında değişmekte.

Lüks sınıf Ankara araç kiralama fiyatlarına baktığımızda Volvo S60 dizel otomatik modeli fiyatları günlük 140 TL – 200 TL arası değişmekte. Dizel otomatik Mercedes A180 AMG modelleri ortalama 160 TL’yken, BMW 3.20 dizel otomatik model ise ortalama 200 TL civarında günlük olarak kiralanıyor

Yorum Yapın