Ankara Araç Kiralama Fiyat Listesi

Türkiye’nin başkenti Ankara oldukça kalabalık bir şehir ve dolayısıyla toplu taşımada da zorluklar yaşanıyor. Şehre bilhassa dışarıdan gelen ziyaretçiler, hususi araçları yoksa burada rahatça gezmek için bir rent a car firmasından araç kiralamayı tercih ediyorlar. Yine Ankara’da yaşayan kişiler de başka bir şehre gideceği zaman Ankara araç kiralama fiyat listesi arıyorlar fakat her zaman doğru bilgilere ulaşım mümkün olmuyor.

Ankara Araç Kiralama Fiyat Listesi

Ankara araç kiralama konusunda pek çok seçenek sunan büyük bir şehir. İlin hemen hemen her bölgesinde, Yenimahalle’den Ulus’a, Balgat’tan Ayrancı’ya, Çankaya’dan Küçükesat’a kadar pek çok yerde Ankara araç kiralama yerleri bulunuyor.

Araç kiralama Ankara’da son derece popüler bir seçenek olduğu gibi, elinizde bolca da seçenek bulunuyor. Ekonomik, lüks sınıf, orta sınıf, SUV tipte ve minibüs şeklinde pek çok araç kiralamanız mümkün. Kiralama işlemini yaparken standart gereksinimler istenirken, Ankara araç kiralama fiyat listesi de değişkenlik gösteriyor. İlk akla gelen ekonomik sınıf, daha çok tercih edilen araçlar.

Günlük Kiralama Fiyatları

Ankara araç kiralamada ekonomik olarak Fiat Linea, Renault Fluence, Renault Symbol ve Hyundai i20 gibi araçlar bulunuyor. Aynı zamanda Ford Fiesta ve Toyota Yaris’i de ekonomik modeller arasında sayabiliriz. Hyundai i20 model araçların günlük kiralama bedeli ortalama 80 Lira fakat haftalık ve aylık kiralama seçeneklerinde bu rakam epey düşüyor. LPG’li Hyundai Elantra günlük kiralama fiyatları da ortalama 80 TL’ken, Peugeot 301 manuel – dizel modeller ise 70-90 TL arası değişim göstermekte.

Ankara araç kiralama fiyat listesi seçeneklerinde minibüs tipi araçlar da bulunuyor. Mercedes Vito, Volkswagen Transporter ve Volkswagen Caravelle gibi başarılı araçların ortalama günlük kiraları 300 TL civarında. Lüks araçlar kategorisi ise değişim gösteriyor ve Mercedes S veya Range Rover gibi araçların günlük kiralama fiyatları 1000 TL’nin üstüne çıkıyor. Buna rağmen daha ortalama modeller olarak gösterebileceğimiz BMW 3 serisi veya Mercedes CLA araçları 220-300 TL arası fiyatlarla kiralamak mümkün.

Audi A4, Volkswagen Jetta veya Volkswagen Passat gibi D sınıfı araçların günlük kiralama fiyatları ise 150-250 TL arasında değişim göstermekte.

Yorum Yapın