18 Yaş Araç Kiralama Ankara

18 Yaş araç kiralama konusunda tereddüt yaşayan okuyucularımız için ehliyet süresi istemeyen araç kiralama firmalarını araştırdık.işte,yeni ehliyet aldım araba kiralamak istiyorum diyenler için 18 yaş

18 Yaş Araç Kiralama/Ankara Oto Kiralama

Yeni ehliyet aldım araba kiralamak istiyorum   diyen okuyucularımızın sayısı giderek çoğaldı.bu nedenle 18 yaş araç kiralama konusunda detaylı bir araştırma yaptık.Ankara araç kiralama sorgusu yaptığımızda ilk gelen firmalar Kayak rent a car,Garenta Day oto kiralama ,Butget rent a car ve Jetoto Ankara araç kiralama şirketidir.Bu firmalar için 18 yaş araç kiralama araştırması yaptığımızda ;en az 21 yaş limiti olduğunu görüyoruz.Ayrıca yeni ehliyet aldım araba kiralamak istiyorum diyenlere şunu söylemeliyiz ki;bu firmalar en az 1 yılık ehliyet sahibi olunması istiyor.Peki,ehliyet süresi  istemeyen araç  kiralama firması var mı?

18 yaş araç kiralama Ankara ili için sadece şahıs firmalarına istisna göstermektedir. Örneğin Efe Oto Kiralama Firması gibi yerler kiralama koşulu olarak 18 yaş üstü  ve geçerli ehliyet istemektedir.Dolayısıyla ‘’yeni  ehliyet aldım araba kiralamak istiyorum’’diyen kullanıcıların  bu statüdeki  firmaları tercih etmesi gerekmektedir.

Ehliyet  Süresi İstemeyen Araç Kiralama

Ehliyet  süresi istemeyen araç kiralama konusunda başta isimlerini verdiğimiz şirketler  istisna göstermemektedir. Bu şirketlerin 18 yaş araç kiralama prosedürleri bellidir. Ancak bu noktada şunu belirtmeliyiz ki; söz konusu şirketler kiralama koşullarının sağlanmaması halinde Genç Sürücü Hizmet Paketi sunmaktadır.

Yeni ehliyet aldım araba kiralamak istiyorum diyen bireyler, Genç sürücü paketlerinden yararlanabilirler. Bu paketlerin içeriğindeki limitleri yazımız içerisindeki tablolardan inceleyebilirsiniz. Ancak 18 yaş kiralama Ankara ili genç sürücü limitlerinde detaylı bilgi almak isterseniz, söz konusu şirketlerin web sitelerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ehliyet süresi istemeyen araç kiralama konusunda araştırma yapılmış, Araç Kiralama Yaş Sınırı yazımıza da göz atabilirsiniz. 18 yaş araç kiralama ile ilgili araştırılmasını istediğiniz herhangi bir başka konu varsa yoruma bırakmanızı rica ediyoruz…

Yorum Yapın